Potidea Palace Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Potidea Palace Hotel Halkidiki

Potidea Palace Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Potidea Palace Hotel Halkidiki eshte i vendosur midis gjireve dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme te malit Olimp. Hoteli ndodhet 55 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Eshte zgjedhja ideale per pushime familjare luksoze.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:    

 • Sallon bukurie
 • Dhome konference
 • Kembim valutor
 • Pastrim kimik
 • Palester
 • Sallon flokesh
 • Internet
 • Jacuzzi
 • Masazhe
 • Spa
 • Sauna
 • Parkim
 • Pishine
 • Siguracione
 • Banjo turke
 • Tv dhome
 • Menu vegjetariane
 • Plazh privat
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete sportive
 • Muzike live
 • Bar
 • Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Peshqir
 • CD/DVD player
 • Makine kafe
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tv
 • Kanale nderkombetare
 • Kanale muzikore
 • Tv satelitor

Vleresime:

 •  Pastertia 9
 •  Comfort 8.9
 •  Facilitete 8.8
 •  Stafi 9
 •  Vleresimi per kosto 8
 •  Wifi falas 7
 •  Vendodhja 8.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Palestra

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Parkimi

Cadrat e plazhit

Peshqir plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select