Prassino Nissi Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Prassino Nissi Hotel Korfuz

Prassino Nissi Hotel Korfuz - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Prassino Nissi Hotel Korfuz perbehet nga nje ndertese 3 kateshe. Hoteli ofron dhoma te nje stili te thjeshte, pishine  dhe shume sherbime cilesore per te gjithe te ftuarit

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:   

 • Pishine
 • Siguracion
 • Internet
 • Parkim
 • Restorant
 • Bar
 • Plazh privat
 • Kend lojrash
 • Tavoline tennisi

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Tv satelitor
 • Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Cadra plazhi & peshqir plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

27/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select