Rema Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Rema Hotel Halkidiki

Rema Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Rema Hotel Halkidiki ndodhet 110 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron dhoma komode dhe nje pamje qetesuese te detit i cili ndodhet shume prane.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:    

 • Palester
 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Transferta
 • Siguracione
 • Kend lojrash
 • Bar              
 • Restorant
 • Plazh me rere

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Tv satelitor
 • Tv

Vleresime:

 •  Pastertia 8.3
 •  Comfort 7.6
 •  Facilitete 7.6
 •  Stafi 8.5
 •  Vleresimi per kosto 7.4
 •  Wifi falas 6.5
 •  Vendodhja 8.1

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Palestra

Parkimi

Internet

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select