Renaissance Hanioti Resort & Spa Halkidiki

+355 4 2 420 892

Renaissance Hanioti Resort & Spa Halkidiki

Renaissance Hanioti Resort & Spa Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Renaissance Hanioti Resort & Spa Halkidiki

Description

Renaissance Hanioti Resort & Spa Halkidiki ndodhet 90 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron dhoma luksoze elegante bare, restorante , nje qender spa edhe shume sherbime te tjera cilesore.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:  

 • Palester
 • Internet
 • Jacuzzi
 • Masazhe
 • Pishine
 • Makina me qera    
 • Sherbim dhome    
 • Siguracion  
 • Sauna  
 • Spa
 • Transferta
 • Banjo turke
 • Plazh privat
 • Pishine per femije
 • Bar
 • Restorant
 • Tennis

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Kanale nderkombetare
 • Ibrik
 • Kuzhine
 • Frigorifer
 • Tv Satelitor
 • Telefon
 • Tv

Vleresime:

 • Pastertia 9
 •  Comfort 8.5
 •  Facilitete 8.1
 •  Stafi 8.9
 •  Vleresimi per kosto 7.9
 •  Wifi falas 5
 •  Vendodhje 8.4

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Palester

Internet

Parkim

Pishine

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select