Resort Baia Della Rocchetta

+355 4 2 420 892

Resort Baia Della Rocchetta

Resort Baia Della Rocchetta nje resort me 3 yje, i vendosur 2 km larg Briatico, Itali. Hoteli ofron sherbime cilesore, te gjitha vaktet dhe pijet.
sipas ofertes 0

Description

Resort Baia Della Rocchetta nje resort me 3 yje, i vendosur 2 km larg Briatico, Itali. Hoteli ofron sherbime cilesore, te gjitha vaktet dhe pijet.

 • Vendodhja: Briatico, Italy  Itali
 • Plazhi ranor
 • Distanca nga qendra qytetit Briatico 2 kilometra
 • Distanca nga aeroporti Lamezia Terme 26.7 kilometra

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete Sportive
 • Transferta
 • Plazh privat
 • Pishine

Dhomat:

 • TV satelitor me ekran flat
 • Ajer te kondicionuar
 • Tualet

harta  video  tripadvisor


BËNI KËRKESË KËTU..


Përfshihen

 1. Mengjes,Dreke,Darke
 2. Pijet sipas programit All Inclusive

Nuk Përfshihen

 1. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 2. Transporti
 3. Transferta

 


Prices

Room Type Dates Price