Royal Boutique Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Royal Boutique Hotel Korfuz

Royal Boutique Hotel Korfuz - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Royal Boutique Hotel Korfuz ndodhet rreth 3 km larg nga qyteti i Korfuzit dhe porti dhe 1,5 km larg nga aeroporti. Hoteli ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime te paharrueshme per te gjithe kategorite e turisteve.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete: 

 • Pishine
 • Siguracion
 • Internet
 • Parkim
 • Restorant
 • Bar
 • Plazh privat
 • Pishine per femije 
 • Pastrim kimik
 • Sherbim dhome
 • Biliardo
 • Dyqane
 • Transferta
 • Sherbime per femije

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Tv satelitor
 • Kanale nderkombetare
 • Tv
 • Telefon
 • Peshqir
 • Minibar

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Parkimi

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Pishina

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

27/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select