Royal Hotel Voskopje

+355 4 2 420 892

Royal Hotel Voskopje

Royal Hotel,Voskopje - Mengjes
sipas ofertes 0

Description

I pozicionuar ne koder, me nje panorame mahnnitese, Hotel Royal ve ne dispozicionin tuaj dhoma teke, matrimoniale dhe suita me pamje nga ku mund te shijoni natyren e virgjer malore. Organizohen gjithashtu shetitje malore, sporte dimerore dhe verore si: ski, tracking, hipizem, ekspedita të ndryshme ne shume nga vendet kulturore qe ofron Voskopoja.

Sherbimi: Mengjes

Facilitete:

 • Wifi
 • Parkim
 • Aktivitete sportive
 • Restorant
 • Bar
 • Recepsion 24 ore

Dhomat:

 • Tv
 • Ajer i kondiconuar
 • Minibar
 • Pamje
 • Ballkon
 • Ngrohje

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi

Parkimi


Nuk Përfshihen

Nuk lejohen kafshe shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

17/08/2017 - 26/08/2020 0€ / sipas ofertes Select