Sajo Hotel Budva

+355 4 2 420 892

Sajo Hotel Budva

Mirësevini në Hotel Sajo, hoteli më ekskluziv në Budva, kryeqyteti i turizmit malazez i destinuar për klientët të cilët janë në kërkim të një niveli të lartë shërbimi.
sipas ofertes 0

Description

Hotel Sajo i pozicionuar vetëm 400 metra nga plazhi kryesor në Budva ofron dhoma me akomoditet,një xhakuzi, sauna dhe palestër.Të gjitha dhomat në Sajo kanë TV kabllor, një minibar.Qendra e qytetit të vjetër është  20-minuta në këmbë nga hoteli.Restoranti në Sajo Hotel ofron kuzhinë mesdhetare dhe enët ndërkombëtare.

Facilitete:

 • Sherbim dhome
 • Internet
 • Fitness
 • Transferta
 • Parkim
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion 24 ore
 • Sherbime pastrimi

Dhomat: 

 • Kondicioner
 • Dush
 • Kasaforte
 • Minibar
 • Tv
 • Pamje
 • Living room
 • Tavoline
 • Aksesore ne tualet
 • Tualet
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare

Vleresime:

 •  Pastertia 8.1
 •  Comfort 7.8
 •  Facilitete 7.5
 •  Stafi 8.3
 •  Vleresimi per kosto 7.3
 •  Wifi falas 6.9
 •  Vendodhja 8.3

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

Free Wi-Fi


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Taksat e qytetit (1,5 euro per te rriturit dhe 0,8 euro per femijet)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

22/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select