Salvator Hotel Villas & Spa Parga

+355 4 2 420 892

Salvator Hotel Villas & Spa Parga

Salvator Hotel Villas & Spa Parga - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Salvator Hotel Villas & Spa Parga ofron nje pamje te mbrekullueshme te pemeve te harlisur te ullirit dhe detit Jon. Hoteli iu ofron nje shumellojshmeri sherbimesh cilesore dhe eshte zgjedhja ideale per pushime familjare.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Spa,Sauna,Masazhe
 • Doktor
 • Pastrim kimik
 • Dhome konference
 • Siguracione
 • Pishine
 • Plazh me rere
 • Bar, Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastertia 9
 •  Comfort 9.4
 •  Facilitete 8.7
 •  Stafi  9.1
 •  Vleresimi per kosto 8
 •  Wifi falas 9.2
 •  Vendodhja 8.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

15/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select