Sani Asterias Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Sani Asterias Hotel Halkidiki

Sani Asterias Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Sani Asterias Hotel Halkidiki ofron nje game te gjere te sherbimeve te klasit te larte. Hoteli ndodhet rreth 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Eshte zgjedhja ideale per pushime luksoze te paharrueshme.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:                

 • Kishe            
 • Kembim valutor
 • Pastrim kimik
 • Doktor
 • Pishine dimerore
 • Internet
 • Parkim
 • Sherbim poste
 • Transferta
 • Siguracione
 • Spa
 • Pishine e jashtme  
 • Yach club
 • Bar
 • Restorant
 • Menu vegjetariane
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete sportive
 • Plazh privat
 • Show
 • Muzik live

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Peshqir
 • CD/DVD player
 • Makine kafe
 • Ngrohje
 • Kanale nderkombetare
 • Minibar
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Pamje

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..

 

 


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

12/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select