Sani Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Sani Beach Hotel Halkidiki

Sani Beach Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Sani Beach Hotel Halkidiki ofron nje pamje te mbrekullueshme te malit Olimp dhe plazhit privat me rere. Hoteli ofron nje shumellojshmeri sherbimesh dhe ndodhet rreth 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:                

 • Kishe            
 • Kembim valutor
 • Pastrim kimik    
 • Doktor              
 • Pishine dimerore
 • Internet              
 • Parkim              
 • Sherbim poste  
 • Transferta        
 • Siguracione    
 • Spa                
 • Pishine e jashtme
 • Sauna                  
 • Bar                      
 • Restorant
 • Menu vegjetariane
 • Diet Menu
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete sportive
 • Plazh privat
 • Show
 • Muzik live

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Peshqir
 • Tv
 • Makine kafe
 • Ngrohje
 • Kanale nderkombetare
 • Minibar
 • Tv satelitor
 • Kanale muzikore
 • Telefon
 • Pamje

Vleresime:

 • Pastertia 9.6
 •  Comfort 9.4
 •  Facilitete 9.6
 •  Stafi 9.8
 •  Vleresimi per kosto 8.6
 •  Wifi falas 9.2
 •  Vendodhja 9.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

12/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select