Sani Club Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Sani Club Hotel Halkidiki

Sani Club Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Sani Club Hotel Halkidiki ndodhet 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron nje pamje te mbrekullueshme te pylli te gjelbert me pisha dhe detit te kristalte ngjyre blu. Eshte zgjedhja ideale per pushime te paharrueshme luksi.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:      

 • Kishe  
 • Kembim valutor
 • Pastrim kimik
 • Doktor
 • Pishine dimerore  
 • Internet
 • Parkim  
 • Sherbim poste  
 • Transferta
 • Siguracione
 • Spa
 • Pishine e jashtme    
 • Yach club                
 • Bar                          
 • Restorant                                                                                  
 • Menu vegjetariane
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete sportive
 • Plazh privat
 • Show
 • Muzik live

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Peshqir
 • CD/DVD player
 • Makine kafe
 • Kanale nderkombetare
 • Minibar
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Tv
 • Pamje

Vleresime:

 • Pastertia 9.7
 •  Comfort 9.6
 •  Facilitete 9.5
 •  Stafi 9.8
 •  Vleresimi per kosto 8.6
 •  Wifi falas 7.5
 •  Vendodhja 9.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

12/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select