Secret Paradise Hotel & Spa Halkidiki

+355 4 2 420 892

Secret Paradise Hotel & Spa Halkidiki

Secret Paradise Hotel & Spa Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Secret Paradise Hotel & Spa Halkidiki

Description

Secret Paradise Hotel & Spa Halkidiki ndodhet 25 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron dhoma te rehatshme, nje qender spa, nje restorant te dekoruar ne stilin tradicional grek, nje bar, nje pishine dhe nje sherbim cilesor.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:                          

 • Qender fitness        
 • Palester                  
 • Pastrim kimik          
 • Doktor
 • Pishine dimerore
 • Internet              
 • Parkim              
 • Sherbim poste  
 • Transferta
 • Siguracione                                                                             
 • Spa                                                                                        
 • Pishine e jashtme                                                                    
 • Kend lojerash                                                                             
 • Bar
 • Restorant
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete sportive
 • Plazh privat

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Kanale nderkombetare
 • Minibar
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Tv

Vleresime:

 • Pastertia 8.5
 •  Comfort 8.2
 •  Facilitete 8.2
 •  Stafi 9
 •  Vleresimi per kosto 8.3
 •  Wifi falas 8.4
 •  Vendodhja 8.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Pishine

Parkim


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

12/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select