Simantro Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Simantro Beach Hotel Halkidiki

Simantro Beach Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Simantro Beach Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne nje baze te gjelbert me peme, pisha dhe ofron dhoma komode, argetime, sporte per femije dhe te rritur dhe shume sherbime te tjera cilesore. Hoteli eshte i ndertuar sipas nje stili manastir dhe ndodhet rreth 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:              

 • Parkim        
 • Pishine
 • Internet
 • Dhome konference
 • Pastrim kimik        
 • Kembim valutor    
 • Masazhe
 • Spa
 • Qender trajtimesh
 • Dyqane
 • Transferta
 • Siguracione
 • Aktivitete sportive
 • Aktivitete per femije
 • Bar
 • Resotrant
 • Tavern
 • Animacione
 • Amfiteater

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Pamje

Vleresime:

 • Pastertia 6.5
 •  Comfort 6.4
 •  Facilitete 6.3
 •  Stafi 7.1
 •  Vleresimi per kosto 5.8
 •  Wifi falas 4.1
 •  Vendodhja 7.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet (I limituar)

Parkimi

Pishina

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

12/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select