Simeon Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Simeon Hotel Halkidiki

Simeon Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Simeon Hotel Halkidiki ndodhet 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron nje pamje mahnitese te plazhit me rere dhe parkut te gjelber me peme. Edhe zgjedhja ideale per pushime familjare te rehatshme.

Sherbimi:  All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:            

 • Parkim      
 • Pishine    
 • Internet    
 • Doktor      
 • Siguracione
 • Transferta
 • Sallon bukurie
 • Masazhe
 • Plazh Privat
 • Aktivitete per femije

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Kuzhine
 • Ibrik
 • Kanale nderkombetare

Vleresime:

 • Pastertia 7.7
 •  Comfort 7.1
 •  Facilitete 7.3
 •  Stafi 8.6
 •  Vleresimi per kosto 7.1
 •  Wifi falas 7.7
 •  Vendodhja 7

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Lejohen kafshet shtepiake (nen 3 Kg)

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Cadrat e plazhit

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

13/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select