Sithonia Village Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Sithonia Village Hotel Halkidiki

Sithonia Village Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Sithonia Village Hotel Halkidiki ndodhet 70 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.Hoteli eshte i pozicionuar ne fshatin Gerakini dhe ofron sherbime clesore per te gjithe vizitoret.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Parkim
 • Wifi
 • Siguracione
 • Transferta
 • Restorant
 • Bar
 • Kend lojrash per femije
 • Plazh privat

Dhomat:                      

 • Kondicioner      
 • Dush                
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharse flokesh
 • Frigorifer        
 • Tv                  
 • Tv satelitor    
 • Kanale nderkombetare

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

13/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select