Skion Palace Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Skion Palace Beach Hotel Halkidiki

Skion Palace Beach Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Skion Palace Beach Hotel Halkidiki eshte i vendosur shume prane plazhit dhe ofron nje pamje mahnitese te detit, dhoma dhe aprtamente komode dhe shume sherbime te tjera cilesore. Hoteli ndodhet rreth 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.     

Sherbimi: All inclusive 

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Parkim
 • Pishine
 • Wifi
 • Siguracione
 • Restorant
 • Bar
 • Aktivitete per femije
 • Dyqane

Dhomat:  

 • Kondicioner
 • Dush          
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharse flokesh
 • Mini bar          
 • Tv                  
 • Tv satelitor    
 • Telefon  

Vleresime:

 • Pastertia 5.5
 •  Comfort 6.2
 •  Facilitete 5.5
 •  Stafi 6.3
 •  Vleresimi per kosto 5.6
 •  Wifi falas 3.7
 •  Vendodhja 6.6

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet

Pishina

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

13/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select