Sonia Village Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Sonia Village Hotel Halkidiki

Sonia Village Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Sonia Village Hotel Halkidiki ndodhet ne qytetin turstik Gerakini. Hoteli ofron pamje relaksuese te detit, dhoma komode dhe sherbime te tjera cilesore.      

Sherbimi: All inclusive  

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


    Facilitete:     

 • Parkim, Internet           
 • Pishine   
 • Dyqane       
 • Plazh privat      
 • Restorant, Bar       
 • Aktivitete sportive dhe per femije      

Dhomat:                                                     

 • Kondicioner                                                               
 • Dush                                                                                
 • Ballkon/Tarrace                                                           
 • Tv satelitor                                                              
 • Frigorifer                                                                  
 • Telefon         

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

13/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select