Sousouras Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Sousouras Hotel Halkidiki

Sousouras Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Sousouras Hotel Halkidiki ndodhet 95 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron nje atmosfere te ngrohte pritjeje duke iu dhuruar pushime te paharrueshme.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:      

 • Pishine        
 • Siguracion  
 • Internet      
 • Parkim      
 • Restorant  
 • Bar            
 • Pishine per femije
 • Transferta            
 • Dyqane
 • Tv dhome
 • Plazh privat

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Tv
 • Tv satelitor
 • Kanale nderkombetare
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Parkimi

Pishine


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

13/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select