Splendid Hotel Resort Budva

+355 4 2 420 892

Splendid Hotel Resort Budva

Splendid Hotel Resort Budva, Mali i Zi, resort cilesor me 5*
Fillon nga 40

Description

Splendid Hotel Spa Resort i pozicionuar vetëm 2 km nga qytetin i vjetër të Budvës ofron luksin e duhur per te kaluar nje dite te paharrueshme duke mirepritur te gjithe vizitoret qe duan te jene pjese e nje eksperience te mbrekullueshme.


OFERTA SPLENDID RESORT 15 Tetor - 27 Dhjetor. 

 • Djele - Enjte €80/dhoma/nata vetem fjetje per 1 ose 2 persona ne dhome
 • Premte - Djele €96/dhoma/nata vetem fjetje per 1 ose 2 persona ne dhome
 • Mengjesi +8 euro per person/nata
 • Darka +20 euro per person nata

*Minimum qendrimi 2 nete

Oferta nuk eshte e vlefshme per datat e festave!

KËRKO OFERTË


OFERTA SPLENDID RESORT: VITI I RI 2019

Paketa 3 Nete: €395/personi me darken Gala ne 31 Dhjetor te perfshire

Paketa 4 Nete: €455/personi me darken Gala ne 31 Dhjetor te perfshire

Paketa 5 Nete: €495/personi me darken Gala ne 31 Dhjetor te perfshire

 • Cmimet jane per 1 person ne dhome standarte
 • Mengjeset jane te perfshira ne cmim
 • Kosto shtese per perdorim dhome teke 100%
 • Kosto shtese per dhome me pamje deti €20 per dhome/nata
 • Kosto shtese per dhome Premium €40 per dhme/nata
 • Personi i trete i rritur ne dhome 10% zbritje - Paguan te plote darken e vitit te ri €110
 • Femija i pare 2-11 vjec -50% ne akomodim dhe darka
 • Femija i dyte 2-11 vjec akomodim FALAS dhe -50% per darka
 • Data 31 Dhjetor do jete me muzike Live 
 • Opsionale - Darka Gala e dates 1 Janar 50 euro/adult dhe 25 euro/femija

KËRKO OFERTË


 

Facilitete:

 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Pamje
 • Spa
 • Qender trajtimesh
 • Dhoma familjare
 • Aktivitete
 • Recepsion 24 ore

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Wifi
 • Tv satelitor
 • Tharese flokesh
 • Ballkon
 • Pamje
 • Tualet 
 • Peshqir

harta  video  tripadvisor


KËRKO OFERTË


Përfshihen

Perfshihen: 

 • Dhurate mireseardhje vere dhe fruta
 • 20% zbritje per dreken
 • 20% zbritje per te gjitha sherbimet e SPA me pagese
 • Hyrje falas ne zonen e SPA, 3 pishina, 4 sauna, banjo me avull, palester. 
 • Wi-Fi FALAS
 • Parking FALAS

Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Transferta

Taksat e qyteti (1,5 euro per te rriturit dhe 0,5 euro per femijet)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

06/10/2017 - 31/12/2021 40€ / Fillon nga Select