St. John Villas Zakynthos

+355 4 2 420 892

St. John Villas Zakynthos

St. John Villas Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

St. John Villas Zakynthos jane te ndertuar sipas nje stili elegant. Vilat ofrojne nje luksin e duhur per te kaluar pushime te paharrueshme.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete :

 • Doktor
 • Internet
 • Pishine
 • Parkim
 • Palester
 • Dyqane
 • Spa (masazhe, suana )
 • Kend lojrash
 • Bar, Resotrant, Kafe
 • Plazh

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Ibrik, Frigorifer, Kuzhine
 • Tv satelitor, Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Pishina
 4. Parkimi
 5. Palestra
 6. Lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Cadra plazhi dhe peshqir plazhi (pagese ekstra)

         Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

03/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select