Strada Marina Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Strada Marina Hotel Zakynthos

Strada Marina Hotel Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Strada Marina Hotel Zakynthos nodhet ne shetitoren kryesore te qytetit Zakynthos. Hoteli perbehet nga ne ndertese 4 kateshe sipas nje stili klasik .Afer hotelit ndodhen taverna greke, dyqane, bare dhe restorante.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Doktor
 • Internet
 • Pishine
 • Sherbim postar
 • Sherbim dhome
 • Siguracione, Transferta
 • Bar
 • Plazh me guralec

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor, Tv

Vleresime:

 • Pastertia 8.3
 •  Comfort 7.8
 •  Facilitete 7.8
 •  Stafi 8.5
 •  Vleresimi per kosto 7.9
 •  Wifi falas 7.4
 •  Vendodhja 9.2

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Pishine
 3. Internet
 4. Lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

        Gjjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

03/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select