Sunrise Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Sunrise Hotel Zakynthos

Sunrise Hotel Zakynthos - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Sunrise Hotel Zakynthos perbehet nga kater ndertesa 2-kateshe. Hoteli ofron baza komode, stile te thjeshta dhomash dhe nje mikepritje te ngrohte. Eshte zgjedhja ideale per pushime buxhetore familjare.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:

 • Internet
 • Pishine
 • Parkim
 • Siguracion,Transferta
 • Plazh
 • Bar, Restorant
 • Aktivitete sportive
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes Dreke Darke
 2. Pijet
 3. Parkimi
 4. Pishina
 5. Internet

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Pijet alkoolike
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)

        Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

03/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select