Tara Hotel Budva

+355 4 2 420 892

Tara Hotel Budva

Tara Hotel garanton një pushim të qetë dhe me shumë argëtim duke lejuar te kaloni nje ekperience te kendshme duke iu dhene mundesine te provoni kuzhinen internacionale qe ofron hoteli nen shoqerine e peisazhit panoramik te detit.
sipas ofertes 0

Description

I vendosur në një nga vendbanimet më të vjetra në bregdetin e Adriatikut, Becici Budva, Hotel Tara ndodhet 80 m nga plazhi i mrekullueshëm privat me rërë që ofron strehim të freskët dhe atraktiv per te gjithe vizitoret vendas edhe nderkombetare.

Facilitete:

 • Internet
 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Fitness
 • Masazhe
 • Bar
 • Restorant
 • Recpesion 24 ore

Dhomat: 

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Minibar
 • Aksesore ne tualet
 • Tualet
 • Kasaforte
 • Pamje
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare

Vleresime:

 • Pastertia 8.6
 •  Comfort 8.2
 •  Facilitete 7.9
 •  Stafi 8.4
 •  Vleresimi per kosto 7.7
 •  Wifi falas 6.2
 •  Vendodhja 8.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

Free Wi-Fi

Mengjesi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Taksat e qytetit (1,5 euro per te rriturit dhe 0,8 euro per femijet)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

22/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select