Tatjana Hotel Budva

+355 4 2 420 892

Tatjana Hotel Budva

Tatjana Hotel i pozicionuar ne Budva shume afer plazhit iu ofron te kaloni nje ekperience te paharruar nen pamjen e mbrekullueshme te detit Adriatik dhe sherbimeve cilesore qe ofron hoteli.
sipas ofertes 0

Description

Tatjana Hotel i vendosur ne afersi te qendres se Budves ofron komoditetin e duhur per nje fundjave te paharrueshme.Ofron dhoma me ajer te kondicounuar, moderne me tarraca.

Facilitete:

 • Dhoma familjare
 • Internet
 • Pishine
 • Transferta
 • Parkim
 • Bicikleta me qera
 • Bar
 • Restorant
 • Recpesion 24 ore
 • Makina me qera

Dhomat: 

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Kasaforte
 • Living rrom
 • Tavoline
 • Tv
 • Tualet
 • Aksesore ne tualet
 • Peshqir
 • Kanale nderkombetare

Vleresime:

 •  Pastertia 8
 •  Comfort 7.8
 •  Facilitete 7.4
 •  Stafi 7.8
 •  Vleresimi per kosto 7.6
 •  Wifi falas 7.1
 •  Vendodhja 7.4

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Parkimi

Free Wi-Fi


Nuk Përfshihen

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Transporti

Taksat e qytetit (1,5 euro per te rrritur dhe 0,8 euro per femijet)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

21/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select