Tesoro Hotel Lefkada 3*

+355 4 2 420 892

Tesoro Hotel Lefkada 3*

Tesoro Hotel Lefkada 3* - Menegjes + Darke
Sipas ofertes: 0

Description

Tesoro Hotel, nje hotel me 3 yje i vendosur ne  fshatin Nikiana, Lefkada, Greqi. Hoteli ofron sherbime cilesore, pushime relaksuese, nje plazh me guralec dhe rere i cili ndodhet rreth 500 metra dhe sherbim mengjes dhe darke per te gjithe te ftuarit.

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Bar
 • Restorant
 • Parkim
 • Aktivitete sportive dhe ne uje
 • Sherbim ne dhome 24 ore
 • Pishine sezonale
 • Dhoma ku nuk lejohet duhani
 • Pastrim kimik
 • Doktor
 • Peshqir plazhi
 • Bar ne pishine
 • Wifi
 • Makina me qera

Dhomat:

 • Tv
 • Telefon
 • Tharese flokesh
 • Dush
 • Tv satelitor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 • Mengjes dhe Darke
 • Wifi pa pagese
 • Parkim pa pagese

Nuk Përfshihen

 • Dreke
 • Pije
 • Peshqir plazhi me pagese ekstra.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

01/02/2019 - 31/12/2022 0€ / Sipas ofertes: Select