Theophano Imperial Palace Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Theophano Imperial Palace Hotel Halkidiki

Theophano Imperial Palace Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Theophano Imperial Palace Hotel Halkidiki

Description

Theophano Imperial Palace Hotel Halkidiki ndodhet 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron nje shumellojshmeri sherbimesh, argetime dhe aktivitete per femije dhe te rritur.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:                    

 • Pishine              
 • Jacuzzi              
 • Internet              
 • Parkim              
 • Restorant          
 • Bar                          
 • Pishine per femije  
 • Dhome konference
 • Pastrim kimik        
 • Plazh privat          
 • Sporte uji              
 • Aktivitete per femije
 • Animacione            
 • Transferta
 • Siguracion
 • Menu vegjetariane

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Tv
 • Telefon
 • Tv satelitor
 • Minibar
 • Tapet
 • Peshqir
 • Pamje
 • Kanale nderkombetare

Vleresime:

 •  Pastertia 8.1
 •  Comfort 7.8
 •  Facilitete 7.2
 •  Stafi 8
 •  Vleresimi per kosto 6.4
 •  Wifi falas 5
 •  Vendodhje 7.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

13/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select