Timotheos Studios Apartments Zakynthos

+355 4 2 420 892

Timotheos Studios Apartments Zakynthos

Timotheos Studios Apartments Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Timotheos Studios Apartments Zakynthos

Description

Timotheos Studios Apartments Zakynthos ndodhet ne fshatin turistik Argasi. Hoteli ofron apartamente komode me kuzhine, bar, interent dhe sherbime cilesore. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta famljare.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Siguracione,Transferta
 • Bar,Restorant
 • Plazh
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Dyqane

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Kuzhine, Ibrik
 • Frigorifer, Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Pishina
 4. Parkimi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 5. Cadra plazhi dhe peshqir plazhi (pagese ekstra)

          Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select