Toroneos Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Toroneos Hotel Halkidiki

Toroneos Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Toroneos Hotel Halkidiki ndodhet 79 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut dhe 20 km larg nga fshati turistik Neos Marmaras. Eshte zgjedhja ideale per pushime familjare te qeta.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:                            

 • Transferta                
 • Siguracione            
 • Pishine                  
 • Tv dhome              
 • Parkim
 •  Pishine per femije                                                               
 • Plazh privat                                                                           
 • Bar                                                                                                                                                                
 • Internet        
 • Restorant                  

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Frigorifer
 • Tv                                                  

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Parkimi

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Gjithshka qe nuk eshte specifikuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

13/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select