Toroni Blue Sea Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Toroni Blue Sea Hotel Halkidiki

Toroni Blue Sea Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Toroni Blue Sea Hotel Halkidiki ndodhet ne fshatin turistik Toroni rreth 130 km nga qyteti i Selanikut. Hoteli ofron nje pamje te mbrekullueshme te detit blu dhe plazhit me rere. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:                                       

 • Spa                                      
 • Internet                                
 • Pishine                                
 • Palester                              
 • Parkim                                
 • Pishine per femije              
 • Aktivitete per femije          
 • Bar                                    
 • Restorant                          
 • Plazh privat
 • Masazhe
 • Sherbim dhome
 • Transferta
 • Siguracione
 • Dyqane

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv
 • Telefon
 • Minibar
 • Tv satelitor

Vleresime:

 • Pastertia 7.2
 •  Comfort 6.7
 •  Facilitete 6.3
 •  Stafi 7.2
 •  Vleresimi per kosto 6.5
 •  Wifi falas 7.4
 •  Vendodhje 8.3

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pishine

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Masazhe (pagese ekstra)

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

16/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select