Tresor Sousouras Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Tresor Sousouras Hotel Halkidiki

Tresor Sousouras Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Tresor Sousouras Hotel Halkidiki ofron dhoma dhe suita komode, nje plazh me rere dhe shume sherbime cilesore per te gjithe vizitoret. Hoteli ndodhet 90 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:                                         

 • Pishine                                   
 • Internet                                  
 • Transferta                              
 • Siguracione                          
 • Bar                                       
 • Pishine per femije                
 • Tv dhome                            
 • Restorant                            
 • Plazh privat                        

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Kanale nderkombetare
 • Telefon
 • Minibar
 • Tv satelitor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

16/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select