Tsamis Zante Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Tsamis Zante Hotel Zakynthos

Tsamis Zante Hotel Zakynthos - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Tsamis Zante Hotel Zakynthos, nje hotel komod i pozicionuar ne nje plazh privat duke ofruar nje pamje te mbrekullueshme te detit. Hoteli ofron argetim ne mbremje dhe sherbime cilesore. Eshte zgjedhja ideale per pushime familjare te qeta.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:

 • Kembim valutor
 • Palester
 • Internet
 • Spa (jacuzzi,masazhe,hammam,sauna)
 • Parkim
 • Pishine
 • Siguracione, Transferta
 • Plazh privat
 • Bar, Restorant
 • Sherbime per femije
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Kanale nderkombetare
 • Mini Bar
 • Tv satelitor
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes Dreke Darke
 2. Pijet
 3. Internet
 4. Parkimi
 5. Pishina
 6. Cadra plazhi (pa pagese ekstra)
 7. Lejohen kafshet shtepiake. (nen 4 kg pa pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Pijet alkoolike

        Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select