Tsilivi Beach Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Tsilivi Beach Hotel Zakynthos

Tsilivi Beach Hotel Zakynthos - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Tsilivi Beach Hotel Zakynthos ndodhet prane plazhit me rere. Hoteli ofron baza te bukura, dhoma te rehatshme, dy pishina, pishine per femije dhe sherbime cilesore. Eshte zgjedhja ideale per pushime te kendshme familjare.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:

 • Pishine
 • Parkim
 • Internet
 • Kembim valutor
 • Doktor
 • Siguracione
 • Plazh privat
 • Bar, Restorant
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Tv satelitor
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..

 


Përfshihen

 1. Mengjes Dreke Darke
 2. Pijet
 3. Parkimi
 4. Pishina

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Pijet alkoolike
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 4. Internet (pagese ekstra)
 5. Cadra plazhi dhe peshqir plazhi (pagese ekstra)

           Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select