Tsilivi Palazetto Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Tsilivi Palazetto Hotel Zakynthos

Tsilivi Palazetto Hotel Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Tsilivi Palazetto Hotel Zakynthos nje hotel i stofistikuar i perbere nga suita te rehatshme junior te vendosura ne nje ndertese te vecante. Hoteli eshte pjese e Tsilivi Beach Hotel. Eshte zgjedhja e persosur per nje udhetim romantik.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Kembim valutor
 • Doktor
 • Internet
 • Pishine
 • Parkim
 • Siguracion
 • Plazh privat
 • Bar, Restorant
 • Biliardo, Basketboll

  Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkimi
 4. Pishina

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 5. Cadra plazhi dhe peshqir plazhi (pagese ekstra)

        Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select