Valtur Ostuni Resort

+355 4 2 420 892

Valtur Ostuni Resort

Valtur Ostuni Resort, nje resort me 4 yje eshte i vendossur ne Ostuni, Itali rreth 5 minuta larg nga deti. Hoteli ofron sherbim full board.
sipas ofertes 0

Description

Valtur Ostuni Resort, nje resort me 4 yje eshte i vendossur ne Ostuni, Itali rreth 5 minuta larg nga deti. Hoteli ofron sherbim full board.

 • Vendodhja ne Lamaforca, Ostuni, Pulia, Itali,
 • Distanca nga deti 300 metra
 • Plazhi ranor me guraleca dhe shkembor
 • Distanca nga qendra qytetit Brindizi 20 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i BRI Brindizi 33 kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Fitness
 • Parkim
 • Wifi
 • Pishine e brendshme
 • Aktivitete sportive
 • Transferta
 • Spa

Dhomat:

 • Banjo me dush ose vaske
 • TV
 • Ajer te kondicionuar
 • Kasaforte 

Vleresimet:

 • Holidaycheck / 
 • Booking.com 7.5/10
 • Trip Advisor 4.0/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Parkim
 4. Lejohen kafshet shtepiake.
 5. Wifi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

VALTUR OSTUNI 4* - tre vakte pa pije


7 nete, periudha 30 Qershor - 20 Korrik

 • Cift: €1834
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €2065
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2527
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 21 Korrik - 3 Gusht

 • Cift: : €2072
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €2331
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2849
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 4 - 24 Gusht

 • Cift: €2282
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €2569
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €3136
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 25 Gusht - 7 Shtator

 • Cift: €1834
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €2065
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2527
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 8 - 14 Shtator

 • Cift:   €1610
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1610
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2016
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 15 - 30 Shtator

 • Cift:   €1484
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1484
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1855
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2018:

VALTUR OSTUNI 4* Mengjes, Dreke, Darke me pije
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 12.99 vjec 2 - 12.99 vjec
1 - 15 Qershor € 106 Falas € 53
16 - 29 Qershor € 115 Falas € 58
30 Qershor - 20 Korrik € 131 € 33 € 66
21 Korrik - 3 Gusht € 148 € 37 € 74
4 - 24 Gusht € 163 € 41 € 81
25 Gusht - 7 Shtator € 131 € 33 € 66
8 - 14 Shtator € 115 Falas € 58
15 - 30 Shtator € 106 Falas € 53

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 25% zbritje rezervimet deri ne 31 Janar, akomodim midis 1 Qershor - 20 Korrik dhe 25 Gusht - 30 Shtator
► 20% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 1 Qershor - 30 Shtator
► 15% zbritje rezervimet deri ne 31 Mars, akomodim midis 1 Qershor - 30 Shtator
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit, per krevat bebe duhet te paguhet 5 Euro per nate.
► Akomodimi behet ne dhome Standarte.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select