Varres Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Varres Hotel Zakynthos

Varres Hotel Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Varres Hotel Zakynthos eshte i ndertuar sipas nje stili te thjesht arkitekturor. Hoteli ofron nje game te gjere sherbimesh cilesore per te gjithe te ftuarit. Eshte zgjedhja ideale per pushime mes miqsh ose pushime te qeta familjare.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Dhome konference
 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Siguracion
 • Plazh
 • Bar, Restorant
 • Sherbime per femije
 • Tennis, Biliardo

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Parkimi
 3. Pishina
 4. Internet
 5. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

      Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select