Village Mare Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Village Mare Hotel Halkidiki

Village Mare Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Village Mare Hotel Halkidiki eshte e rrethuar nga natyra e gjelbert dhe pamja mahenitese e detit. Hoteli ofron akomoditetin e duhur per pushime te rehatshme dhe ndodhet rreth 75 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete :                                         

 • Spa                                        
 • Internet                                  
 • Pishine                                  
 • Tv dhome                              
 • Parkim                                  
 • Pishine per femije                
 • Aktivitete per femije            
 • Bar                                      
 • Restorant                            
 • Plazh privat                        
 • Doktor
 • Sherbim dhome
 • Transferta
 • Siguracione
 • Animacione
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Tv
 • Kuzhine
 • Kanale nderkombetare

Vleresime:

 • Pastertia 8.2
 •  Comfor t7.8
 •  Facilitete 7.7
 •  Stafi 8.4
 •  vleresimi per kosto 7.5
 •  Wifi falas 4.9
 •  Vendodhja 7.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..

 


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

16/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select