Villas Eagles Villa Halkidiki

+355 4 2 420 892

Villas Eagles Villa Halkidiki

Villas Eagles Villa Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Villas Eagles Villa Halkidiki ndodhet prane fshatit piktoressk Ouranoupolis. Hoteli ofron sherbime luksi te klasit te larte. Eshte zgjedhja ideale per pushime te paharrueshme.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:                                 

 • Spa                                
 • Internet                          
 • Pishine                          
 • Palester                        
 • Parkim                          
 • Pishine per femije        
 • Aktivitete per femije    
 • Bar                                                                    
 • Restorant                                                        
 • Plazh privat
 • Dhome konference
 • Pishine dimerore
 • Transferta
 • Siguracione
 • Dyqane
 • Taverne
 • Tennis

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishina

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

18/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select