VOI Floriana Resort

+355 4 2 420 892

VOI Floriana Resort

VOI Floriana Resort, nje resort me 4 yje i cili ndodhet prane plazhit Catanzaro Lido, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

VOI Floriana Resort, nje resort me 4 yje i cili ndodhet prane plazhit Catanzaro Lido, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive.

 • Vendodhja ne Simeri Crichi, Catanzaro, Calabria
 • Distanca nga deti 100 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra e qytetit Catanzaro, Lido 8 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 48 Kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • TransfertA
 • Pamje

Dhomat:

 • Banjo me dush ose govate
 • Ballkon
 • Tarrace ose verande
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer te kondicionuar
 • Minibar
 • Thares flokesh
 • Kasaforte

Vleresimet:

 • Holidaycheck 67%
 • Booking.com 8.5/10
 • TripAdvisor 4.0/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije
 4. Wifi
 5. Parkimi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

VOI FLORIANA RESORT 4* - All Inclusive

Cmimet me poshte 10% zbritje per rezervimet deri ne 30 Qershor, akomodim midis 1 - 28 Shtator!


7 nete, periudha 23 Qershor - 20 Korrik

 • Cift: €1526
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1751
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1792
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 21 Korrik - 3 Gusht

 • Cift: €1701
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1911
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2023 
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 4 - 24 Gusht

 • Cift: €2051
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €2303
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2408
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 25 - 31 Gusht

 • Cift: €1701
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1911
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2023 
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 1 - 14 Shtator

 • Cift: ishte €1316-> behet €1184
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1477-> behet €1329
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1519-> behet €1367
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 15 - 28 Shtator

 • Cift: ishte €1246-> behet €1121
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1400-> behet €1260
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte €1442-> behet €1297
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2018:

VOI FLORIANA RESORT 4* ALL INCLUSIVE
  Dhoma/nata Dhoma/nata Dhoma/nata
  2 Adult 2 Adult + 1 femije 2 Adult + 2 femije
Periudha Cmimi/Nata 3 - 13.99 vjec 2 - 13.99 vjec
26 Maj - 8 Qershor € 178 € 200 € 206
9 - 22 Qershor € 188 € 211 € 217
23 Qershor - 20 Korrik € 218 € 245 € 256
21 Korrik - 3 Gusht € 243 € 273 € 289
4 - 24 Gusht € 293 € 329 € 344
25 - 31 Gusht € 243 € 273 € 289
1 - 14 Shtator € 188 € 211 € 217
15 - 28 Shtator € 178 € 200 € 206

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 15% zbritje rezervimet deri ne 31 Mars, akomodim midis 26 Maj - 28 Shtator
► 10% zbritje rezervimet deri ne 30 Prill, akomodim midis 26 Maj - 28 Shtator
► 10% zbritje rezervimet deri ne 30 Qershor, akomodim midis 1 - 28 Shtator
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit
► Akomodimi per 2 adult dhe 2 adult +1 femije ne dhome standarte, ndesa per 2 adult dhe 2 femije ne dhome katershe standarte.

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select