Voyage Torba Hotel Bodrum

+355 4 2 420 892

Voyage Torba Hotel Bodrum

Voyage Torba Hotel Bodrum, nje resort me 5 yje i vendosur ne Torba, Turqi. Hoteli ofron te gjitha vaktet dhe pije per te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

 Voyage Torba Hotel Bodrum, nje resort me 5 yje i vendosur ne Torba, Turqi. Hoteli ofron te gjitha vaktet dhe pije per te ftuarit.

 • Vendodhja: Torba, Turqi
 • Plazhi privat ranor
 • Distanca Qyteti i Bodrum 6 km
 • Distanca nga Keshtjella Bodrum 6 km
 • Distanca nga Bodrum Marina Yacht Club  6 km
 • Distanca nga Aeroporti Bodrum-Imsik 30 km

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Dhoma familjare
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete Sportive
 • Transferta
 • Plazh privat
 • Pishine
 • Spa
 • Sauna. Hammam, Jacuzzi, Masazhe
 • Qender fitness
 • Sporte uji
 • Parkim
 • Wifi

  Dhomat:

 • TV satelitor me ekran flat
 • Kanale satelitore
 • Ajer te kondicionuar
 • Tualet
 • Ballkon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes,Dreke,Darke
 2. Pijet sipas programit All Inclusive
 3. Tennis
 4. Hyrje ne palester
 5. Parkimi
 6. Internet

Nuk Përfshihen

 1. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 2. Transporti
 3. Transferta
 4. Spa (pagese ekstra)
 5. Masazhet (pagese ekstra)

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

19/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select