White Suites Resort Halkidiki

+355 4 2 420 892

White Suites Resort Halkidiki

White Suites Resort Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

White Suites Resort Halkidiki ndodhet ne fshatin turistik Afitos rreth 70 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron dhoma komode dhe shume sherbime te tjera cilesore per te gjithe vizitoret.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Doktor
 • Internet
 • Sallon flokesh
 • Palester        
 • Parkim          
 • Plazh privat   
 • Siguracione  
 • Bar              
 • Restorant                                                        
 • Transferta
 • Masazhe
 • Sherbim dhome

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tv
 • Telefon
 • Tv satelitor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Masazhe (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

18/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select