Yannis Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Yannis Hotel Korfuz

Yannis Hotel Korfuz - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Yannis Hotel Korfuz eshte i ndertuar sipas nje stili tradicional arkitekturor dhe ofron baza te gjelberta, sherbime cilesore dhe akomoditetin e duhur per te kaluar pushime te qeta familjare.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:  

 • Pishine
 • Siguracion
 • Internet
 • Parkim
 • Transferta
 • Bar
 • Plazh privat 
 • Kembim valutor
 • Pastrim kimik
 • Dyqane
 • Animacione
 • Tennis
 • Biliardo

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Frigorifer
 • Tharese flokesh
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Cadra plazhi & peshqir plazhi (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

27/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select