Zante Royal Resort and Water Park Zakynthos

+355 4 2 420 892

Zante Royal Resort and Water Park Zakynthos

Zante Royal Resort and Water Park Zakynthos - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Zante Royal Resort and Water Park Zakynthos

Description

Zante Royal Resort and Water Park Zakynthos eshte i vendosur ne nje zone te gjelbert. Hoteli ofron ambiente komode, park argetimi, kinema, sporte dhe sherbime cilesore. Eshte zgjedhja ideale per pushime familjare te kendshme.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:

 • Pastrim kimik
 • Palester
 • Pishine & pishine dimerore
 • Doktor
 • Internet
 • Sauna
 • Plazh privat
 • Bar, Restorant
 • Sporte
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon
 • Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes Dreke Darke
 2. Pijet
 3. Internet (jo ne te gjithe hotelin)
 4. Pishine
 5. Parkimi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Pijet alkoolike
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 4. Cadra plazhi dhe peshqir plazhi (pagese ekstra)

         Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

05/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select