AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Hotele

Hotele, Vila, Apartamente

Hotel Mihallari

Hoteli dhe Taverna Mihallari i pozicionuar ne fashatin turistik te Dardhes i pershtatshem per te gjetur komoditetin e duhur duke ju lejuar te provoni ushqimet tradicionale qe ofron ne cilesine maksimale.

Starting502 te rritur nata

Details

Vila Falo Voskopoje

Vila Falo e vendosur ne zemer te Voskopojes siguron pushime te paharrueshme te udhetimeve tuaja ku cdo dhome do te garantoje nje atmosfere shtepiake dhe sherbim all inclusive.

Starting502 te rritur nata

Details

Royal Hotel Voskopje

Royal Hotel,Voskopje aty ku mund te shijoni veren e fresket ose deboren e pare ne dimer, mund te shijoni fundjava shplodhese duke u akomoduar ne hotelin tone.

Starting502 te rritur nata

Details

Hotel Pashuta Voskopoje

Hotel Pashuta,Voskopoje nje vend ideal i cili ofron nje mikpritje duke hapur dyert per te gjithe vizitoret qe duan te kalojne nje fundjave te paharrueshme.

Starting502 te rritur nata

Details

Akademia Hotel Voskopoje

Hotel Akademia në Voskopoje nje vend i perkryer për njerezit aktive të cilet duan të shetisin dhe të eksplorojnë natyren, si dhe per ata qe deshirojne të praktikojnë sporte te ndryshme në ajrin e paster të kesaj zone.

Starting502 te rritur nata

Details

Lixhat Capa, Banjisht & Kosovrast

Lixhat Capa,Banjisht & Kosovrast te rrethuar nga natyra e bukur, jane qendra moderne mjekesore, ku efektet sheruese të ujit termal-mineral ne kombinim me metodat moderne mjekesore, ndihmojnë sherimin e semundjeve.

Starting2202 te rritur 7 nete

Details

Radika Resort, Mavrovo

Radika Resort Mavrovo nje vend ideal për të ikur nga rremuja e qytetit dhe te kenaqeni ne atmosferen e veçante dhe vertetoni mikpritjen e njohur maqedonase.

Starting402 te rritur nata

Details

Bistra Hotel, Mavrovo

Bistra Hotel eshte resort alpin qe ndodhet ne Mavrovo i rrethuar me bukuri natyrore,ideal per te kaluar disa dite te paharrueshme me familjen ose shoqerine.

Starting402 te rritur nata

Details

Hotel Sport, Mavrovo

Sport Hotel i vendosur në qendren sportive te fshatit Mavrove, vetem disa metra larg liqenit të Mavroves konsiderohet nje pike turistike ideale per te kryer aktivitete sportive te ndryshme si ski, ciklizem, ngjitje.

Starting402 te rritur nata

Details

Hotel Lodge,Mavrovo

Hotel Lodge,Mavrovo nje destinacion ideal per tek kryer aktivitete sportive dhe per te kaluar nje fundjave te kendshme me miqte dhe familjen duke shijuar gatimet tradicionale te zones.

Starting402 te rritur nata

Details