AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Hotele

Hotele, Vila, Apartamente

Porto Palace Hotel Selanik

Porto Palace Hotel ne Selanik prane qendres me sherbim cilesor dhe ambjente ideale per nje clodhje te kendshme.

Starting45test

Details

Makedonia Palace Hotel Selanik

Makedonia Palace Hoteli i vendosur ne zemer te Selanikut ofron hijeshi klasike per te kaluar nje ekperience te paharrueshme duke iu dhene luksin e duhur ne akomoditet me sherbime te cilesise se larte.

Starting45test

Details

Les Lazaristes Hotel Selanik

Les Lazaristes Hotel i vendosur ne zemer te Selanikut, nje zone me nje indentitet te forte kulturor iu jep mundesine te kaloni pushime te paharrueshme duke ofruar luksin e duhur ne akomoditet te shoqeruar me sherbime cilesore.

Starting45test

Details

Electra Palace Hotel Selanik

Electra Palace Hotel Selanik ndodhet ne sheshin Aristotelous ne qender te Selanikut, perball detit dhe ofron nje ambjent luksoz me shije klasike ideale per pushime ne qytet.

Starting45test

Details

Daios Hotel Selanik

Daios Hotel i vendosur në shëtitoren bregdetare të qytetit te Selanikut iu jep mundesinete kaloni nje ekperience te paharrueshme duke ofruar luksin e duhur ne akomoditet shoqeruar me sherbime cilesore.

Starting45test

Details

Mediterranean Palace Hotel Selanik

Mediterranean Palace Hotel ofron nje akomodim luksi me nje pamje madheshtore të Gjirit Thermaikos.Hoteli iu jep mundesine te provoni kuzhinen Greke dhe nderkombetare per te gjithe vizitoret.

Starting45test

Details

The Met Hotel Selanik

The Met Hotel i pozicionuar ne qytetin e vjeter historik, Selaniku ofron spa, pishine dhe shume sherbime te tjera cilesore dhe nje kuzhine aziatike te servirur nga enet antike greke.

Starting45test

Details

Excelsior Hotel Selanik

Excelsior Hotel i perfshire ne kategorine e hoteleve luksoze ne Selanik ofron dhoma elegante dhe suita me dysheme druri dhe një ballkon që ofron pamje mbi qendren e qytetit.

Starting45test

Details

Capsis Hotel Selanik

Capsis Hotel nje hotel luksoz me kater yje i vendosur në nje vend te shkelqyer në qender të Selanikut, ofron nje akomoditet te rehatshem cilesor me te gjitha sherbimet.

Starting45test

Details

City Hotel Selanik

City Hotel ofron dhoma te mobiluar ne menyre klasike duke iu dhene mundesine te provoni edhe mengjesin Amerikan te hotelit.Klasifikohet si nje nga hotelet me te vleresuar ne Selanik.

Starting45test

Details