AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Hotele

Hotele, Vila, Apartamente

Philippion Hotel Selanik

Philippion Hotel Selanik i rrethuar nga nje peisazh spektakolar i pyllit ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime te paharrueshme nen luksin dhe sherbimeve cilesore.

Starting45test

Details

Davitel-Tobacco Hotel Selanik

Davitel-Tobacco Hotel Selanik i vendosur ne qender te qyteti ofron dhoma dhe suita te zbukuruar me tone klasike, ideale per cifte ose pushime familjare.

Starting45test

Details

Anatolia Hotel Selanik

Anatolia Hotel ofron dhoma dhe suita elegante me ballkone me pamje nga qyteti ku mysafiret mund te shijojne ushqimin dhe pije gjate gjithe dites në ambientin relaksues të tarraces.

Starting45test

Details

Santa Beach Hotel Selanik

Santa Beach Hotel, nje hotel bregdetar i cili ndodhet prane plazhit Galaxias iu jep mundesine te provoni specialitete mesdhetare dhe greke te shoqeruar nga pamja spektakolare e detit.

Starting45test

Details

Metropolitan Hotel Selanik

Metropolitan Hotel e vendosur ne qender te Selanikut iu jep mundesine te provoni perzgjedhjen e pjatave te ftohta dhe te ngrohta te kuzhines vendase dhe internacionale.

Starting45test

Details

Hotel El Greco Selanik

Hotel El Greco Selanik ofron akomodim te rehatshem dhe te perballueshem ku te gjitha dhomat janë të pajisura me të gjitha lehtesite e nevojshme për ta bere qendrimin tuaj te kendshem.

Starting45test

Details

Olympia Hotel Selanik

Olympia Hotel Selanik ofron akomoditetin e duhur duke sherbyer nje shumellojshmeri të gjere të shijshme te pjatave greke dhe evropiane per mengjes, dreke dhe darke.

Starting45test

Details

Achtis Boutique Hotel Halkidiki

Achtis Boutique Hotel Halkidiki - Mengjes + Darke

Starting0test

Details

Acrotel Athena Pallas Village Halkidiki

Acrotel Athena Pallas Village Halkidiki - All Inclusive

Starting0test

Details

Acrotel Elea Village Hotel Halkidiki

Acrotel Elea Village Hotel Halkidiki - All Inclusive

Starting0test

Details