AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Hotele

Hotele, Vila, Apartamente

Splendid Hotel Resort Budva

Splendid Hotel Resort Budva, Mali i Zi, resort cilesor me 5*

Starting40Fillon nga

Details

Montenegro Beach Hotel Budva

Montenegro Beach Hotel Budva - All Inclusive

Starting0sipas ofertes

Details

Mediteran Hotel Becici,Budva

Mediteran Hotel Becici, Budva iu jep mundësinë te kaloni nje fundjave te kendshme duke shijuar një mjedis unik e cila nderthuret nga një përzierje e elementeve natyrore si uji dhe guri.

Starting35Fillon nga:

Details

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada - Mengjes + Darke

Starting55Fillon nga:

Details

Iberostar Bellevue Hotel Budva

Iberostar Bellevue Hotel 4* Becici, Budva, Sherbim All Inclusive, ideal per pushime verore ne Malin e Zi.

Starting44Fillon nga

Details

BIANCA RESORT & SPA KOLASHIN

Bianca Resort & Spa 4*+ eshte resort alpin qe ndodhet ne Kolashine, afer nje nder pistave me te mira ne zone.

Starting44Fillon nga:

Details

Grand Serai Congress and Spa Hotel

Grand Serai Congress and Spa 5* Hotel luksoz ne Janine.

Starting65Fillon nga:

Details