Budapest Udhetim Individual

+355 4 2 420 892

Budapest Udhetim Individual

Pakete Turistike per udhetim individual ne Budapest, perfshihen biletat e avionit vajtje ardhje, akomodim ne hotel dhe mengjeset.
Duke filluar nga: 95

Programi

Pakete Turistike per udhetim individual ne Budapest, perfshihen biletat e avionit vajtje ardhje, akomodim ne hotel dhe mengjeset. 

Nisje cdo fundjave Shtune - Marte me avion direkt nga Tirana. Akomodim ne hotel me 3* me mengjeset e perfshira per 3 nete / 4 dite. 

Mundesi per argetim dhe vizita kulturore ne Budapest dhe Vjene. 

Orientim i plote nga Albanian Eagle Tours per te gjithe qytetin dhe vendet me te spikatura per tja kaluar bukur.

Vizitat: Shetitje me anije ne Danub, Ujera termale brenda qytetit, guide ditore ne Anglisht ose Italisht, Parlamenti, Shetitje te lira.


video  harta  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV.. 

Cmime Paraprake! Avion + Hotel

Datat

 Cmimet per 1 person 

14 - 17 Tetor

€ 219.60 --> beni kerkese

21 - 24 Tetor

€ 192.00 --> beni kerkese

28 - 31 Tetor

€ 174.00 --> beni kerkese

4 - 7 Nentor

€ 144.00 --> beni kerkese

11 - 14 Nentor

€ 144.00 --> beni kerkese

18 - 21 Nentor

€ 186.00 --> beni kerkese

28 - 30 Nentor

€ 144.00 --> beni kerkese

2 - 5 Dhjetor

€ 207.00 --> beni kerkese

9 - 12 Dhjetor

€ 183.00 --> beni kerkese

16 - 19 Dhjetor

€ 159.00 --> beni kerkese

23 - 26 Dhjetor

€ 225.00 --> beni kerkese

13 - 15 Shkurt

€ 141.00 --> beni kerkese

6 - 8 Mars

€ 127.80 --> beni kerkese

8 - 10 Mars

€ 95.40 -->   beni kerkese

31 Mars- 03 Prill/pashket

€ 156.00 --> beni kerkese

Cmimet jane momentale dhe perditesohen me periudha.

Para se te beni rezervim, kontaktoni per te siguruar qe nuk ka ndryshime cmimesh. 


 


Përfshihen

Ne cmim perfshihen:

  • Biletat e avinoni vajtje - ardhje
  • Akomodim ne hotel per 3 nete
  • Mengjeset ne hotel.

Nuk Përfshihen

Nuk perfshihet asnje gje qe nuk eshte e permendur ne rubriken e "Te perfshira"


Hyrja ne hotel pas ores 14:00

Dalja nga Hoteli deri ne oren 11:00


Transport

Transporti me avion WizzAir - fluturim direkt nga Tirana - Budapest cdo te shtune - marte