Ndeshje Futbolli

+355 4 2 420 892

Ndeshje Futbolli

Ndeshje Futbolli dhe Koncerte, Searia A Itali, UEFA Champions league, Spanish La Liga, German Bundesliga, Kombetarja Shqipetare dhe koncerte ne bote.
Sipas ofertave ne faqe 0

Programi

Ndeshje Futbolli dhe Koncerte, Searia A Itali, UEFA Champions league, Spanish La Liga, German Bundesliga, Kombetarja Shqipetare dhe koncerte ne bote.

2018 World Cup Tickets

UEFA Champions League tickets

Concerts, Shows and Festivals Tickets

SHTYPNI KËTU PËR TË PARË CMIMET VETË..

BILETA NDESHJE EKIPET ME TE MIRA EUROPIANE
 
FC Barcelona
Real Madrid
Atletico Madrid
Sevilla FC
AS Roma
AC Milan
Inter
Arsenal
Chelsea
Liverpool
Manchester United
Bayern Munich
 
 
KRYESORET E FUTBOLLIT
2018 FIFA World Cup Russia
UEFA Champions League
Spanish La Liga
Spanish La Liga
English Premier League
Italian Serie A
Italian Cup
French Ligue 1
Portuguese League
German Bundesliga
Dutch Eredivisie 
Turkish Super Lig
 
 
KAMPIONATET KRYESORE
EuroLeague
Liga ACB (Spanish Basketball League)
Adriatic League
ATP World Tour Masters 1000
Roland Garros
Autumn internationals
Six Nations
UFC
Formula 1
MotoGP
 
 
QYTETET KRYESORE
Barcelona
Madrid
Rome
Milan
Paris
Amsterdam
Berlin
London
New York City, NY
Las Vegas, NV
Prague
 
 
KONCERTE MUZIKORE DHE EVENTE
Andre Rieu
Katy Perry
Backstreet Boys
Elton John
Celine Dion
Andrea Bocelli
A-Ha
Santana
Lorde
Harry Styles
Rent
Chris Rock

*VEMENDJE:

Cmimet mund te ndryshojne ne cdo kohe, - duhet te kontaktoni nje nga konsulentet e Albanian Eagle Tours per te verifikuar cmimet finale. 

 


Përfshihen

Bileta e ndeshjes sipas cmimit te kategorise me te ulet - paraqitur ne promocion, ose te nje kategorie tjeter sipas zgjedhjes suaj. 

Biletat jane per ulje cift

Biletat per tre persona e siper behen me kerkese, por nuk garantohen dot qe te gjithe te ulen ne rresht me njeri-tjetrin. 


Nuk Përfshihen

Nuk perfshihen:

Kostot e dergeses postare (tipikisht 15 euro per dergese)

Kostot e dergeses tipi bilete elektronike (tipikisht 5 euro per 1 bilete)

Asgje tjeter pervec cmimit te biletes.