Paketa Pushimesh ne Bodrum

+355 4 2 420 892

Paketa Pushimesh ne Bodrum

Paketa pushimesh ne Bodrum - All Inclusive, transferte, hotel te perfshira.
7 Nete - Fillon nga: 499

Programi

Hotele ne Turqi, Bodrum, Marmara, Fetie, hotele me sherbim All Incclusive dhe Ultra All Inlcusive, hotel dhe transferta te perfshira ne paketa, - fluturimet sipas ofertave te dites qe behet kerkesa. 

Shtypni mbi hotelin qe doni per te pare detajet e plota.

HOTELE NE BODRUM: 

Hotelet me poshte ofrohen per pakete Avion+Hotel+Transferte aeroporti ku perfshijne: 

  • Akomodim ne hotel/resort 7 nete / 8 dite
  • Transferta me minibus/autobus (te ndare me te tjere) nga aeroporti ne hotel vajtje - ardhje
  • *Opsional: Fluturim vajtje - ardhje: Tirane - Bodrum me 1 cante dore + 1 valixhe per person - cmimi sipas ofertave ditore te fluturimeve.

Detajet e hoteleve mund ti shikoni duke shtypur mbi hotelin qe deshironi me poshte!

Cmimet varjojne sipas datave dhe perfshijne: Biletat e avionit + Hotel + Trasnferte aeroport-hotel-aeroport:
1. CLUB & HOTEL LETOONIA FETHIYE 5* Ultra All inclusive
2. HILTON DALAMAN SARIGERME RESORT & SPA 5* Ultra All Inclusive
3. BODRUM BAY RESORT 5* Ultra All Inclusive
4. KEFALUKA RESORT 5* All Inclusive
5. TITANIC DELUXE BODRUM 5* All Inclusive
6. VOYAGE TORBA HOTEL 5* All Inclusive
7. XANADU ISLAND BODRUM 5* All Inclusive
8. YASMIN BODRUM RESORT 5* All Inclusive
9. HILTON BODRUM TURKBUKU RESORT & SPA 5* Ultra All Inclusive
10. KEMPINSKI HOTEL BODRUM BAY 5* Mengjes+Darke (Adult)
11. LA BLANCHE RESORT & SPA 5* Ultra All Inclusive
12. SAMARA HOTEL TORBA BODRUM 5* All Inclusive
13. CLUB SHARK GUMBET BODRUM 4* All Inclusive
14. CLUB VELA GUMBET BODRUM 4* All Inclusive
15. COSTA 3S BEACH BITEZ BODRUM 4* All Inclusive
16. COSTA BITEZHAN BITEZ BODRUM 4* All Inclusive
17. COSTA LUVI GUMBET BODRUM 4* All Inclusive
 
KËRKO PREVENTIV..

 


Përfshihen

  • Transferta aeroport - hotel vajtje - ardhje
  • Akomodimi ne hotel 
  • Sherbimi sipas zgjedhjes se hotelit ne oferte.

Nuk Përfshihen

  • Nuk perfshihen sherbime qe nuk jane specifikuar si te perfshira ne oferte.
  • Fluturimi Tirane - Bodrum vajtje - ardhje

Transport

Sipas ofertes.